Powered by Ajans Denizli - CerCem
Bayramyeri

Ulus Pide Pizza Sipariş

Mehmetçik Mahallesi, Muammer Aksoy Cd. No:48, PK. 20150 Merkez/Denizli
Tel: 0258 212 30 00 Cep: 0536 437 10 60
Üye
Ulus Pide Pizza Sipariş
1456436842_denizli_ulus_pide_siparis.jpg

Yetkili Adı
: Turgut Mıhçı
Adres
: Mehmetçik Mahallesi, Muammer Aksoy Cd. No:48, PK. 20150
Şehir/İlçe
:

Denizli / Merkez

Telefon
: 0258 212 30 00
Cep Tel
: 0536 437 10 60
Faks
:
Sektörler
: Unlu Mamüller Fırın
Email
: siparis@uluspide.com
Web
: www.uluspide.com
Facebook
: Facebook Sayfamız
 
 
 
 
 
Puan: 0 /5)
(0 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 3927 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

Ulus Pide 1995 yılında Denizli Ulus 'da hizmet vermeye başladı. Kale Davazlı olmamız bize bildiğimiz geleneksel yöresel pide çeşitlerinin dışına çıkıp ürün yelpazesini geliştirmemiz için yeterli bir sebepti. Pide lezzetinin zirvesi olan Denizli Kale ilçemizin eşsiz lezzetini kuruluşumuzun Denizli Ulus Caddesinin ismiyle adını alan, tescilli markamız ULUS PİDE kurulduğundan bugüne lezzet ve çeşitliliğiyle ün yapmış,bunun getirdiği doğal sonuç olarak hep taklit edilmiştir.

 

Pideleri hazırlarken önem verdiğimiz en önemli konu yöresel yada bölgesel bir tat değil,herkesin damak tadına hitap eden bir lezzet meydana getirmektir.Kullandığımız ürünler herhangi biz zaman diliminde yendiğinde bile mideye rahatsızlık vermeyecek ürünlerden seçilmiştir.Markalı tanınmış ve beğenilen firmalardan tedarik ediyoruz.Hazırladığımız hamur tamamen doğal katkısız hafif ve lezzetlidir.Sadece un,su,çok az miktar tuz,ve yok denecek kadar az mayadan hazırlanmaktadır.Hamura çok az maya kattığımızdan mayalanma sürecini dinlendirerek doğal yoldan yapıyoruz.Günlük hazırladığımız hamurlarımız bu yüzden çok taze ve hafif olmaktadır. 

 

Kenarlarınıda ince katlayıp fırına veriyoruz.Pişirme şeklimiz homojen pişirme özellikli fırınımızda pişiriyoruz.Pişen tüm ürünler standart sürede ve her yeri eşit olarak pişmektedir. 

 

Diğer taklitlerimizle mutlaka karşılaştırmalısınız.Odun ateşinde pişirme yapan yerler,elle hamur açanlar yada nasıl bir geleneksel üretim yapanlar varsa hepsi ile karşılaştırmanızı tavsiye ediyoruz.Pide şeklimiz ,uçları sivri olan,incecik hamur ve içindeki malzemesi hamurundan daha fazladır.Biz müşterilerimize hamur satarak değil malzeme ağırlıklı bir pideyi servis yapıyoruz.Restaurantımız Mehmetçik Mahallesi Muammer Aksoy Cad. No:48 adresinde hizmet vermektedir..Bir çok semte motorla servis yapıyoruz.Ayrıca kendi web sitemizden www.uluspide.com online sipariş alıyoruz.Hergün 23:00 e kadar paket servisimiz devam ediyor.Pide denilince herkesin bildiği kavramların dışına çıktık,40 çeşit pide yapıyoruz.Biz müşterilerimizin beğenisiyle 1995 den günümüze hizmet veriyoruz ve işimizi çok severek yapıyoruz.Sizleride en kısa zamanda restaurantımızda ağırlamaktan mutluluk duyacağız,en kısa zamanda bekleriz. 

Facebook Yorumları