Powered by Ajans Denizli - CerCem
Bayramyeri

Rumeli Medikal Tesktil inşaat ithalat ve ihracat Ltd. Şti.

Adalet Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi No:11 Merkez/Denizli
Tel: 0258 3774450 Fax: 0258 3774450
Üye
Rumeli Medikal Tesktil inşaat ithalat ve ihracat Ltd. Şti.
1457394919_Banner01.jpg

Yetkili Adı
:
Adres
: Adalet Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi No:11
Şehir/İlçe
:

Denizli / Merkez

Telefon
: 0258 3774450
Cep Tel
:
Faks
: 0258 3774450
Sektörler
: Medikal
Email
: siparis@rumelimedikal.com
Web
: rumelimedikal.com
Facebook
: Facebook Sayfamız
 
 
 
 
 
Puan: 0 /5)
(0 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 3650 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

 Rumeli Medikal Tesktil İnşaat İthalat ve İhracat Ltd. Şti. olarak sizlere 2012 yılından itibaren hizmet vermekteyiz. Tibbi cihaz satışlarının yanı sıra aynı zamanda bu cihazlarin sarf malzemeleri ve teknik servis hizmeti de şirketimizin bünyesinde yer almaktadır. Avrupanın önde gelen ürünlerinin ithalatını yapıp sizlerin beğenisine sunduk ve sizlerin de desteği ile halen şirketimizin faaliyetini sürdürmekteyiz.

  2012 yılında kurulan Rumeli Medikal Tesktil İnşaat İthalat ve İhracat Ltd. Şti., Türkiye genelindeki seçkin iş ortaklarının da değerli katkılarıyla, Türk medikal sektöründe güvenilirliği, tecrübesi, teknik bilgi seviyesi ve etkin satış sonrası hizmetleri ile ön plana çıkmayı başarmış, kurulduğu günden bu yana pek çok başarılı projeye imza atmıştır.

  Rumeli Medikal Tesktil İnşaat İthalat ve İhracat Ltd. Şti., amatör ruhunu hiçbir zaman kaybetmemiş, takım çalışmasını benimsemiş ve her zaman bir aile olarak hareket etmiş, müşterilerini de hep bu çerçevede bir aile bireyi olarak değerlendirmiştir. Satış ve satış sonrası destek birimlerini, Türkiye çapında çalıştığı iş ortaklarını devamlı geliştirmiş, istikrarı önemseyen strateji ve politikaları ile maksimum müşteri memnuniyetini hedef almıştır.

  Faaliyet alanı içerisindeki tüm konularda kaliteden asla ödün vermeyerek satış ve satış sonrası hizmetleri müşteri memnuniyeti odaklı olarak her geçen gün daha da üst seviyeye yükselterek devam ettirecektir.

Facebook Yorumları