Powered by Ajans Denizli - CerCem
Bayramyeri

Ekizoğlu Nalburiye - Hırdavat - Plastik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Halk Caddesi 755 Sokak No:7 Merkez/Denizli
Tel: 0258 2632372 Fax: 0258 2622277
Üye
Ekizoğlu Nalburiye - Hırdavat - Plastik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.


Yetkili Adı
: Uğur Ekiz
Adres
: Halk Caddesi 755 Sokak No:7
Şehir/İlçe
:

Denizli / Merkez

Telefon
: 0258 2632372
Cep Tel
:
Faks
: 0258 2622277
Sektörler
: Hortumlar
Email
: pazarlama@ekizoglu.com.tr
Web
: ekizoglu.com.tr
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 0 /5)
(1 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 7010 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

EKİZOĞLU
Nalburiye - Hırdavat - Plastik


1958 yılında ticaret hayatına urgancılık, saraciye ve nalburiye olarak iş hayatına atılan Ekizoğlu, 2012 yılına kadar ürün çeşidini 10.000 kaleme kadar artırmıştır. Çok çeşitli imalatlarada imzasını atmıştır.

Bunlar; sera örtülüğü, naylon torba ve poşet, ip ve halat, ambalaj ipi, paket ipi, balya ipi, çivi ve tel imalatı olarak sıralayabiliriz, şu anda çivi, tel ve sera örtülüğü imalatını bırakıp, sadece ip imalatını bünyesinde devam ettirmektedir.

Nalburiye, hırdavat, plastik, branda çeşitleri, pvc'nin her çeşidi, son kalite pvc yer döşemelerinin ithalatınıda yapmaktadır. Satışını yaptığı malların pvc ve pvc yer döşemeleri çok kaliteli olup tamamı ithal edilmektedir. Ayrıca plastik ve naylonun her çeşidini firmadan bulabilirsiniz.

03.01.1971 yılında Şirketin kurucusu Halil İbrahim Ekiz vefaat etmiştir. Oğlu Ertuğrul Ekiz 1967 senesinde ayrılarak kendi şirketini kurdu. Şu ana kadar şirket başında olan Ertuğrul Ekiz, şirket yönetimini ve planlamasını oğulları Yılmaz Ekiz, Uğur Ekiz, Hakan Ekiz ile birlikte sürdürmektedir.

5000 nin üzerinde müşteri portfeyi ile sınırsız hizmet anlayışıyla nalburiyede marketleşmeyi başarmış köklü ve deneyimli bir kurumdur. Her geçen gün değişen ve artan müşteri beklentilerini yakaladığı modern çizgisiyle karşılamak çabasındadır. Ekizoğlu, müşterilerine kaliteli ve uygun fiyatlarda ürünler sunmayı kendine ilke edinmiştir. Hedefimiz faaliyet alanlarımızda lider olmaktır.

EKİZOĞLU sahiplenmiş olduğu misyonun bilincinde çevreye duyarlı Türk sanayisine yapmış olduğu hizmetin kalitesini her geçen gün teknolojik gelişmelere ayak uydurarak geliştirme hevesinde olan bir firmadır.

EKİZOĞLU ISO 9001-2000 revizyonu standartının gereklerine göre firma sürecini yapılandırmak, vizyonumuz yönelik kalite hedeflerini birimler bazında oluşturmaktadır. Amacımız, hizmet kalitemizi arttırarak müşteri memnuniyetimizi yükseltmektir. Bu yüzden EKİZOĞLU markamızı oluşturarak hızlı bir şekilde hedefimize siz değerli müşterilerimizin sayesinde ulaşmaktayız..

Sektörümüzde aranan marka kalitede lider olabilmek için fiyat ve rekabet ortamına bağlı kalarak müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini zamanında karşılayark müşteri memnuniyetimizi yükseltmek, çalışanlarımızın eğitimi ve her seviyede katılımı ile kalite yönetim sistemini sürekli geliştirmek. Tedarikçilerimiz ile işbirliği içinde olup ürün kalitemizi yükseltip hataların oluşmasını engellemek ve sürekli yenilikler içinde bulunmak kalite politikamızdır. Bu yüzdendir ki yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Sizlere hizmet vermekten onur duyarız. Nice yeni işlerde bulunmak ümidiyle siparişlerinizi en kısa sürede ulaştıracağımızı taahhüt eder bizden aldığınız ürünlerden hayrını görmeniz temennisiyle sağlıcakla kalın.

Facebook Yorumları